Розклад курсів тренерів:
Дата проведення Назва Тривалість Місто Вартість
осінь2020 SKY YOGA. BASIC 12 години Львів

2600грн.

осінь2020 CИЛОВИЙ ТРЕНІНГ. BASIC 12 години Львів

2200грн.

осінь2020 3D FUNCTION. TRAINING 12 години Львів

2600грн.

осінь2020 POLE DANCE. BASIC 12 години Львів

2600грн.

осінь2020 AEROBICS. BASIC 12 години Львів

2200грн.

осінь2020 ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПЕТЛЯМИ TRX 14 години Львів

2600грн.

осінь2020 SKY JUMPING® BASIC 12 години Київ

5600грн.

осінь2020 ІНСТРУКТОР ФІТНЕСУ ДЛЯ ВАГІТНИХ 12 години Львів

2200грн.

осінь2020 STRETCHING 3D. BASIC 12 години Львів

2600грн.

осінь2020 NUTRITION 1 (ОСНОВИ ХАРЧУВАННЯ) 12 години Львів

2200грн.

осінь2020 NUTRITION 2 (КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІЄТОЛОГА) 12 години Львів

2200грн.

осінь2020 3D FUNCTION. ANATOMY (Level 1) 16 години Львів

5600грн.

осінь2020 3D FUNCTION. ANATOMY (Level 2) 16 години Львів

5600грн.

Записатися на семінар

+38 (068) 983 66 86

 

Методисти
 • Ольга Столяр, фітнес тренер, Львів, фото Ольга Кондрат

  Майстер-тренер фітнес програми Sky jumping, ведучий інструктор навчального центру Sky jumping, міжнародний презентер, методист школи інструкторів KFS.

 • Марічка Мальчицька, фітнес тренер, Львів, фото Марічка Мальчицька

  Методист школи інструкторів KFS, майстер тренер групових і персональних фітнес програм. Основна спеціалізація — аеробно-силові програми, функціональний тренінг

 • Людмила Романів, фітнес тренер, Львів, фото Людмила Романів

  Майстер-тренер фітнес програми Sky Jumping, ведучий інструктор навчального центру Sky Jumping, методист школи інструкторів KFS, міжнародний презентер

 • Анастасія Богданова, фітнес тренер, Львів, фото Анастасія Богданова

  Методист школи інструкторів KFS, майстер-тренер групових і персональних програм, дієтолог, психолог, лектор і презентер фітнес-конвенцій

 • Катерина Цьовх, фітнес тренер, Львів, фото Катерина Цьовх

  Керівник школи підготовки фітнес інструкторів KFS, директор мережі фітнес клубів "Ківі Фітнес". Міжнародний презентер. Координатор фітнес програми Sky Jumping в Україні. Стаж роботи в фітнес індустрії - більше 12 років. КМС зі спортивної акробатики.

 • Каріна Нечипоренко, фітнес тренер, Львів, фото Каріна Нечипоренко

  Методист школи інструкторів KFS, майстер-тренер групових і персональних фітнес програм. Основна спеціалізація: Sky Yoga, Stretching.

 • 58604205_2321433091436357_5602491817783197696_n Христина Сенчишин

  Методист школи інструкторів KFS, міжнародний презентер, інструктор навчального центру Sky Jumping, тренер аеробних та танцювальних програм, хореограф.

 • Ірина Мельник, фітнес тренер, Львів, фото Ірина Мельник

  Методист школи інструкторів KFS, ведучий інструктор Pole Dance Ківі Фітнес, переможниця багатьох змагань, презентер, автор майстер-класів і нових методик викладання.

 • Ірина Ішутіна, фітнес тренер, Львів, фото Ірина Ішутіна

  Провідний спеціаліст та методист школи підготовки інструкторів KFS. Основна спеціалізація: підготовка інструкторів з Пілатесу , аеробно-силових програм, функціонального тренінгу. КМС з художньої гімнастики. Стаж роботи в фітнесі – більше 20 років.

 • Наталя Зушко, фітнес тренер, Львів, фото Наталя Зушко

  Методист школи підготовки інструкторів KFS. Основна спеціалізація: підготовка інструкторів з степ-аеробіки, аеробно-силових програм, стретчінгу. КМС з художньої гімнастики і спортивної аеробіки. Презентер фітнес-конвенцій. Автор нових методик проведення тренувань.

 • Ірина Матренко, фітнес тренер, Львів, фото Ірина Матренко

  Майстер-тренер, методист школи інструкторів KFS. Основна спеціалізація — пілатес, фітнес для вагітних.

 • Світлана Бесага, фітнес тренер, Львів, фото Світлана Бесага

  Методист школи підготовки інструкторів KFS. Основна спеціалізація: підготовка інструкторів з аеробно-силових програм, інструкторів з pole dance. 1-й дорослий розряд з спортивної аеробіки. Презентер. Автор майстер-класів з стриппластики і pole dance.

 • Ірина Сидорук, фітнес тренер, Львів, фото Ірина Леськів

  Майстер-тренер, методист школи інструкторів KFS, ведучий інструктор Pole Dance Ківі Фітнес, учасниця та переможниця українських та міжнародних змагань.

 • Ніна Білаш, фітнес тренер, Львів, фото Ніна Білаш

  Майстер-тренер, міжнародний презентер, методист школи інструкторів KFS, ведучий інструктор аеробних програм, програм Sky Jumping і дитячого фітнесу, спеціаліст з харчування.

Тисячі людей хочуть позбутися зайвої ваги, мати рельєфне тіло, бути активними, сповненими сил та енергії. Зростає попит і на професію фітнес інструктора.

Як стати тренером?
Бажання стати фітнес інструктором може виникнути у будь-якої людини незалежно від її віку, освіти чи соціального статусу. Якщо ви хочете стати тренером, але не маєте спеціальної освіти, нічого страшного. Головне – бажання та готовність вчитися і постійно вдосконалюватися. Оптимальний варіант – це курси тренерів, які за незначний проміжок часу дозволять вам опанувати ази омріяної професії.

Де можна пройти навчання фітнес інструкторів?
В багатьох містах України таких, як Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса є спеціалізовані школи підготовки інструкторів. Як правило, вони пропонують декілька програм навчання. Є окремі курси для тренерів з аеробіки, силових програм, пілатесу, дитячого фітнесу.

Який семінар обрати?
Розпочинати навчання краще з класичної аеробіки та силових програм. На цьому семінарі ви зможете одержати всі базові знання, без яких проходити інші курси буде доволі складно. Також, якщо у вас немає фізкультурної чи медичної освіти, раджу ознайомитися з основами анатомії, фізіології та дієтології, адже ці знання просто необхідні для майбутньої роботи. Це можна зробити самостійно або пройшовши відповідний семінар в школі інструкторів.

Школа інструкторів у Ківі Фітнес
Школа інструкторів у Ківі Фітнес – перша і одна з найбільших на території Західної України. Вона пропонує навчання за наступними напрямками:
• Інструктор зі стретчінгу
• Інструктор дитячого фітнесу
• Інструктор аеробних програм та силового тренінгу
• Інструктор програми Пілатес
• Інструктор зі степ-аеробіки
• Інструктор програми SKY Jumping

Усі методисти нашої школи практикуючі тренери з багаторічним досвідом, тому вони, як ніхто інший, знають, як правильно подати матеріал, щоб новачки з легкістю змогли все засвоїти. Завдяки їм процес навчання фітнес інструкторів простий, цікавий та продуктивний.

72765905_1192489664268329_2164369088585924608_n

Хочеш дізнатись термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше
8-week-jeans-icon

Програма схуднення "8 тижнів"

Запишись вже зараз!

Детальніше