Break Dance

Break Dance  (іншими словами брейкінг, бі-боінг ) – один з напрямків хіп-хоп культури, вибухова суміш пластики, унікальної техніки рухів, а також елементів інших стилів (латина, регі, модерн та інші). Вивчення цього напрямку включає такі види як:

  • Boog (boogaloo) Бугалу – характеризується тим, що тіло приймає різні неприродні пози, при цьому використовуються дуже плавні переходи між ними. Одними з базових рухів є boogaloo rolls, дослівно «перекати». Тобто оберти різних частин тіла — ніг (leg rolls), бедер (hip rolls), груди (chest rolls) та ін.
  • Top rock – рівень breaking’а, який прийнято називати верхнім. Один з визначальних показників ріня майстерності B’boy’я або B’girl. Top Rock складається з багатьох елементів: Cross Step, indian step, outlaw step, salsa step, front step, march step та ін.
  • Footwork – робота ніг, який виконається на підлозі. До нього відносяться елементи Sixsteps, Scramble, Fivesteps, Babylove, Zulu Spin, Pretzels, CC, Swing та ін.
  • FREEZES – завмирання на пару секунд в одній позі (Baby freeze, Headstand freeze, Chair, Halo freeze та інш.)
  • Powermoves – силові елементи. В основі різноманітні крутки та стрибки. До цього виду належать елементи Air Twist(Air Tracks), Elbow Twist(Elbow Tracks), Flare (Fly), Elbow Flare (Elbow Fly), 1990(Spine), 1999(Revers), 2000, Elbow Spine (1990), Elbow Revers Spine (1999), Halo (Tracks), Windmills, Muchmills, Swipes, Airplane mills, Headspin, Turtle, Cricket, Jackhummer, Ufo, Alligator, Wolf та ін.

ВАЖЛИВО! Всім, хто хоче навчитись танцювати – НЕ ДУМАЙТЕ, що це складно. СПРОБУЙТЕ хоч раз і енергетика Брейк-денсу захопить та допоможе віднайти свій стиль.

  • Break Dance Львів, фото 1
  • Break Dance Львів, фото 2
  • Break Dance Львів, фото 3
  • Олександр Пасічний, інструктор з брейк денс, Львів, фото 4

Форма одягу:

Зручний спортивний одяг, на ноги – кросівки на грубій підошві.

Тривалість:

55 хв.

Офіційна група в соцмережах:

vk.com/fitnesskidslviv

Розклад і ціни дивіться тут:

вул. Масарика, 2; вул. Наукова, 43б

Цілі:

Зміцнення серцево-судинної системи, формування здорового та рельєфного тіла, розвиток координації та пластики, збільшення витривалості організму і, що саме головне - це найкращий спосіб у боротьбі з поганим настроєм та надмірною дитячою енергією.

Кому підходить?

Для активних дітей, які люблять сучасні стилі танців. Групи формують за віком від 6 до 9 та від 9 до 13 років.

З чим краще поєднувати?

Добре поєднувати з іншими програмами дитячого фітнесу