Пілатес MAT1

Дата проведення

23-24 Березня

Місце проведення

м. Львів

Вартість програми

Вартість програми залежить від часу оплати:
до 21.02 - 320 $
після 21.02 - 360 $

* при оплаті за весь курс - 285 $

Тривалість

16 годин

Для кого розрахована ця програма

для спеціалістів в області здоров’я і фітнесу, які бажають вивчити основи викладання пілатесу на маті; рекомендоване навчання для всіх, хто збирається пройти повний курс студійного пілатесу на великому обладнанні, а також для всіх, хто вже проходив навчання з пілатесу в класичних школах, і хоче розширити свої знання і отримати додаткові методи викладання.

Пілатес — це метод направлений на розвиток сили, витривалості, гнучкості, координації, покращення постави, відчуття балансу під вагою власного тіла, а також гармонії душі і тіла. Загалом пілатес сприяє зміцненню м'язів, фіксує нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів), укріплює м'язи спини, преса і тазу, покращує гнучкість тіла, знижує рівень стресу і поліпшує загальний стан здоров'я людини.

На курсі ви розберете вправи базового рівня на маті – вивчите переваги, цілі, техніку, протипоказання кожної вправи. Також ви вивчите 4 основних заняття Пілатес, що складаються з підготовчих і оригінальних вправ Пілатес Мат. Кожен учасник отримає картки для практики чотирьох базових уроків з послідовністю вправ.

Структура семінару:
  • Введення і роз’яснення цілей курсу. Майстер-клас.
  • Стратегії. Принципи.
  • Протипоказання до руху.
  • Вивчення і демонстрація вправ на маті з програми Polestar Pilates. Демонстрація інструктором (правильне виконання, вербальні/тактильні команди, модифікації).
  • Практика викладання вправ в парах та групі.

Після проходження курсу видається сертифікат який засвідчує, що ви прослухали курс GATEWAY ПІЛАТЕС MAT 1

Подати заявку: