Соматика – І рівень

Дата проведення

13-14 Квітня

Місце проведення

м. Львів, вул. Стефаника, 21
клуб Ківі Фітнес

Вартість програми

2400 грн - при оплаті до 29.03
2600 грн - при оплаті після 29.03

Тривалість

12 годин

Викладач

Тетяна Саде

Для кого розрахована ця програма

Курс рекомендований для всіх практикуючих фітнес-інструкторів, для тілесно-орієнтованих терапевтів, фізіотерапевтів, масажистів, остеопатів і інших спеціалістів.

Соматика Томаса Ханни - це сучасний метод роботи з хронічними м'язовими болями, який ефективно і надійно знімає м'язову напругу в тілі.
Часто фітнес-інструктори в своїй практиці стикаються з проблемою м'язових зажимів і функціональних порушень в клієнтів. Цей семінар дасть базові практичні знання, які дозволять ефективно вирішувати більшість з цих проблем.

Протягом  курсу ви вивчите:
- Чому відбуваються функціональні порушення в тілі?
- Як люди рефлективно реагують на стрес на прикладі трьох тілесних рефлексів?
- Як знімати м'язову напругу?
- Як позбутися болю в спині?
- Як відновитися після травм?
- Як за допомогою простих фізичних вправ перенавчити нервову систему і повернути тілу правильний патерн руху?

Також ви дізнаєтесь методику проведення групового тренування з соматики, і вивчите на практиці 9 базових уроків Томаса Ханни з серії "Міф про старіння":
1) Звільнення м'язів задньої поверхні тіла;
2) Звільнення м'язів передньої поверхні тіла;
3) Звільнення м'язів талії;
4) Звільнення м'язів-ротаторів корпусу;
5) Звільнення м'язів стегон і ніг;
6) Звільнення м'язів шиї і плече;
7) Звільнення діафрагми і інших м'язів, пов'язаних з диханням;
8) Покращення ходи:
9) Щоденні котячі потягування.
Клінічне соматичне навчання є інноваційною індивідуальною роботою, що дозволяє через певні мануальні техніки домогтися поліпшення рухливості і виникнення легкості в тілі. Воно може бути корисно тим, хто страждає від гострих або хронічних болів в спині та суглобах. Стан хребта часто відображає стан всіх інших частин тіла. Виконуючи легкі рухи кожен день, можна не просто позбутися неприємних симптомів, але й попросту не допускати їх. Звільнення м’язів по всій довжині хребта не тільки знімає перенапруження у всьому тілі, емоційну напругу і тривожність, а й дає можливість організму самовідновлюватись. Клінічне соматичне навчання розвиває більш яскраве фізичне розуміння себе, покращує здатність керувати власними рухами і контролювати м'язову напругу. Це дозволяє за короткий час досягти значного покращення фізичного стану, якості рухів тіла, постави та зовнішнього вигляду в цілому.

Структура навчання соматичного підходу в роботі з власним тілом:

 • історія та основи соматичної філософії;
 • принципи і методи виконання соматичних вправ;
 • поняття «сенсорномоторна амнезія», причини виникнення та наслідки;
 • реакція людей на стрес на прикладі трьох тілесних рефлексів (рефлекси «зеленого світла», «червоного світла» і рефлекс «травми»);
 • розпізнавання закономірності прояву цих рефлексів в тілі;
 • самостійне виконання прстих і зрозумілих вправ, для того, щоб позбутися м'язової дисфункції.

На тренінгу Ви ознайомитесь з історією виникнення та розвитку методу Томаса Ханни, відгуками, результатами, прикладами, функцією і структурою, сенсомоторною амнезією і як з нею боротися та навчитеся проводити 9 основних уроків із серії «Міфи про старіння».

Кому це може допомогти?

Заняття соматичним рухом можуть допомогти всім, хто хоче поліпшити якість свого життя. Ви опануєте вправи, які в подальшому зможете виконувати самостійно в будь-який потрібний Вам момент, тим самим продовжите покращувати рухливість і легкість Вашого тіла. Найпоширеніші проблеми, які усуває цей курс, такі: біль у попереку, проблеми з міжхребцевими дисками, крижово-клубові болі, синдром «замороженого плеча» (плечолопатковий періартрит), біль у верхній частині спини, біль у шиї, остеоартрит, спондильоз, компресійний синдром верхньої апертури грудної клітини, біль у стегнах, розрив або деформація колінних зв'язок, головні болі, сколіоз, синдром СНЩС, хлистова травма.

Що Ви отримаєте?

Результатом навчання стане Ваша нова усвідомленість самого себе, нове відчуття легкості і рухливості у всьому тілі, поліпшення координації, підвищення ефективності та результативності в будь-якому вигляді фізичної діяльності, гарне самопочуття, відмінний настрій! Але найголовніше – це знання про те, як підтримувати і розвивати цей стан надалі самостійно і без особливих зусиль. І тоді будь-який рух, стане для вас не просто легким і комфортним, але і доставляє величезне задоволення!

 • Обмін речовин. Ківі Фітнес. фото 1
  Как ускорить обмен веществ
 • курси тренерів: соматика, школа підготовки фітнес інструкторів Ківі Фітнес, фото 2
 • курси тренерів: соматика, школа підготовки фітнес інструкторів Ківі Фітнес, фото 4

Подати заявку: • Olga Litvin

  Я потенційний клієнт і хотіла би дізнатися імена телефони тілесно орієнтованих терапевтів. :) Відгукніться .