Мережа жіночих фітнес клубів

"КІВІ ФІТНЕС"

Ківі Фітнес  – це більше, ніж фітнес клуб. Це спільнота здорових і щасливих жінок, які прагнуть постійного фізичного та духовного розвитку.

Ми змінюємо ставлення до фітнесу. Все у Ківі Фітнес (інтер’єр клубу, програма тренувань, атмосфера) спрямоване на те, щоб відвідувачі почували себе комфортно та як у дружньому колі. Головне для нас – це результати наших клієнтів. Ми щасливі, коли наші клієнти щасливі, тому багато працюємо над тим, щоб покращити наші послуги та зробити їх ще ефективнішими. Професіоналізм персоналу та задоволення потреб клієнта – це наше незмінне та найважливіше правило.

Наша місія: заохотити якомога більше жінок, зробити заняття фітнесом та активну позицію стилем життя. Здорові, впевнені та щасливі жінки – це запорука процвітання нашої країни загалом

Наша ціль: створити найбільшу в Україні мережу камерних жіночих фітнес клубів «біля дому».

Чому "Ківі Фітнес"? Ківі - це мегавітамінний фрукт. У розрізі він схожий на вибух енергії, а зелений колір - це колір природи, життя та здоров'я.

"Важлива не тільки форма, а й зміст!" Разом з фізичним розвитком та удосконаленням ми пропонуємо цікаве спілкування, командну підтримку, можливість дізнатися щось нове про здоровий спосіб життя та поділитися своїм досвідом. Ми переконані, що коли фітнес є також і відпочинком, способом приємно та з користю провести час, то поставлені результати досягаються набагато швидше.

Цінності

Клієнт – наш скарб!

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбираємо персональний графік та напрямок тренувань. Завдання кожного співробітника "Ківі Фітнес" не тільки слухати, але й почути, чого саме хоче клієнт. Ваш результат - це наша мета і стимул.

Ми постійно вдосконалюємось!

Ми прагнемо постійного росту та розвитку. Наша команда тренерів відвідує майстер класи всесвітньовідомих інструкторів, тренінги та семінари. Сучасний фітнес розвивається стрімкими темпами, отже, завданням нашої команди є постійний розвиток та навчання.

Наші двері відкриті для всіх!

Наш клуб відкритий для всіх прибічників здорового способу життя. Ми ділимося добротою, ввічливістю та турботою з кожним, не залежно від його національності, віку та соціального статусу.

З нами зручно, вигідно, корисно!

"Ківі Фітнес" пропонує зручний графік занять, а також оптимальну вартість абонементу завдяки постійному моніторингу цін на ринку фітнес-послуг та врахуванню можливостей українських споживачів даних послуг. Наша діяльність спрямована на покращення фізичного та емоційного стану клієнтів. Ми прагнемо, щоб наші клієнти отримали не тільки можливість фізичної активності, але й цікавого спілкування, культурно-спортивного розвитку та розширення кола друзів та однодумців.

Ми – одна команда!

Ми команда професіоналів, закоханих у свою справу. Ми ставимо високі цілі та працюємо пліч-о-пліч, щоб їх досягнути. Ми приділяємо увагу кожному члену нашого клубу, допомагаємо розкрити його індивідуальні якості і таланти та досягнути бажаного результату.

Наші переваги


Вільне відвідування всіх клубів мережі

waist
Більше 20-ти фітнес програм за затвердженими схемами

waist
Управління своєю клубною карткою з сайту

waist
Програма майстер-класів, фітнес-турів та заходів
 

Досягнення

2014

2013

2012

2011

2010

7

введені Авторські схеми тренувань Ківі Фітнес.

8

відкриття третього клубу «Ківі Фітнес», м.Львів, вул. Наукова 43б

5

у Ківі Фітнес вперше в Україні з’явилася нова ліцензійна програма JUMPING®.

4

10

запровадження Програми схуднення «8 тижнів».

4

Тренери Ківі Фітнес першими на Західній Україні отримали ліцензію викладання програми ZUMBA® .

11

команда тренерів Ківі Фітнес бере участь у XV Фітнес-Конвенції NIKE, як презентери програми JUMPING®.

1

відкриття першого клубу «Ківі Фітнес», м. Львів, вул. С. Бандери, 18.

2

відкриття другого клубу «Ківі Фітнес», м. Львів, вул. Масарика, 2.

9

Організація Відбіркового туру WUPDC 2014 спільно з Західно-українською федерацією танців та фітнесу на пілоні.

3

відкриття власної Школи підготовки фітнес-інструкторів.

12

Запроваджена Бонусна система

6

Ківі Фітнес став навчальним центром JUMPING® та розпочав підготовку тренерів з усієї Ураїни за ліцензійною програмою.

Березень

Травень

Червень

Липень

Вересень

Жовтень

Листопад

Любов Мирошниченко

HR-менеджер

Коли команда - це більше, ніж просто співробітники. Коли усе починається з посмішки… Саме тоді народжується та магія, про яку не можна розповісти чи передати. Її можна лише спробувати, завітавши до нас.

Каріна Нечипоренко

Smm менеджер

Робити те, що подобається - воно вже щастя само по собі. А коли тебе при цьому оточують люди, завжди відкриті для нового і готові діяти, втілювати ідеї, розвиватись - це надихає, ці люди надихають.

Катерина Цьовх

Директор

Я вірю в те, що ми створюємо простір, де кожна жінка може відчути себе по-справжньому щасливою – відволіктися від буденних проблем, відкрити та полюбити себе по-новому.

Партнери

Друзі, ми будемо раді співпраці за наступними напрямками:

Любов МирошниченкоКорпоративний фітнес+38 (093) 511 65 35

Катерина ЦьовхФранчайзинг+38 (067) 673 60 58

Софія ПташникВідділ маркетингу, проекти та заходи+38 (067) 759 16 55

Каріна НечипоренкоСпівпраця в інтернеті+38 (097) 790 94 05

Напишіть нам