Блог Світлани Березної/фінальний 8 тиждень

Два місяці безперервного самовдосконалення і кардинальних змін – це, погодьтесь, серйозна заявка на успіх :) Кажуть, що для формування звички достатньо 21-го дня, тож, звичку вести здоровий спосіб життя учасниці програми схуднення “8 тижнів” мали б закріпити назавжди.

Тренер Березна фото

Як не втратити запалу до самовдосконалення надалі?

Хорошою мотивацією для жінок є подарунки самій собі. Як під час схуднення, так і після досягнення бажаної позначки на вазі і на сантиметровій стрічці, не варто забувати нагороджувати себе за кожне досягнення, навіть якщо воно незначне, але робить вас кращими та здоровішими! :)
Подарунком може бути щось, що подобається вам, на що раніше не вистачало часу або було шкода грошей. Таке матеріальне стимулювання допоможе вам не зійти з обраного шляху до змін – продовжувати харчуватися правильно і рухатися, багато рухатися! :)
Однак зважте, що потрібно вибрати собі подарунок, не пов’язаний з їжею. Купуйте косметику, журнали і книги про красу, модний одяг, прикраси – ці дрібниці послужать додатковим стимулом для самовдосконалення.

Чого ти навчилась від клієнтів під час цієї програми? І чого навчила клієнтів, як тобі здається? :)

Я вже казала раніше, що кожного разу програма схуднення “8 тижнів” абсолютно різна. Всі ми особливі і щоразу, йдучи пліч-о-пліч з дівчатами, тиждень за тижнем ми вчимось одна в одної чогось для себе нового та цікавого, особливо це стосується рецептів приготування різних корисних смаколиків. Чому я навчила дівчат? Я впевнена, що тепер вони дивляться у дзеркало посміхаючись, навіть стоячи в купальнику.? Думаю, їх рівень впевненості в собі однозначно виріс, як і віра в свої сили, а також з’явилось розуміння того, що все в їхніх руках – і я говорю не лише про позначку на вагах!

Яких найважливіших правил програми схуднення “8 тижнів” варто продовжувати дотримуватись?

Всіх, адже не можна будучи біатлоністом показувати хороші результати лише в лижних перегонах, а на стрільбу не звертати увагу. Цих правил не так багато і, вводячи їх в життя поступово, не сприймаючи їх насамперед як обмеження, а трактуючи як стиль життя, ми починаємо звикати до них. У результаті, постулати раціонального харчування перестають здаватись нереальними! Здоровий спосіб життя – це звичка, що виробляється тижнями, і має довготривалий ефект.

Березна тренер

Які напрямки тренувань варто обрати, коли вже досягнув бажаної позначки на вазі?

У першу чергу, обирайте ті види тренувань, які вам приносять задоволення, щоб кожне таке заняття було джерелом лише позитивних емоцій. Добре коли в вашому тренувальному режимі є заняття, які включають силовий тренінг і кардіо навантаження, а чи це буде одне тренування чи два різних – обирати вам.

Заверш цю серію інтерв’ю якоюсь позитивною порадою, щоб вселяла віру в себе :)

Отож якщо ви вирішили худнути – сміливо вперед! Пам’ятайте, що тільки від вашого бажання залежить результат. Згідно з даними US Department of Health and Human Services, нові звички на кшталт занять спортом сприяють підвищенню самооцінки та впевненості в собі. Пошук нових викликів та досягнення успіху в одній справі позитивно впливають на інші аспекти нашого життя. Тому моя вам порада – не бійтеся вийти за рамки своєї зони комфорту, наберіться сміливості та прокачайте вашу креативність, будьте успішними у всьому!

Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш взнати термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше