Блог Світлани Березної/тиждень 5

У холодну пору року найважливіше наше завдання — не спустошувати холодильників, не припиняти вести здоровий спосіб життя і не піддаватися депресії. Так-так, це справді важливо і, що найголовніше, можливо!

тренер фото

Як почати свій день так, щоб бути сповненим сил?

Думаю, всі знають, що ранок буде хорошим і бадьорим, якщо добре виспатись. Здоровий сон повинен тривати не менше 7-8 годин. Прокинувшись, треба випити склянку води на «голодний шлунок», так ви активізуєте нервову систему, ідеально було б ще перед сніданком зробити легку зарядку хоча б на 5 хвилин, яка допоможе прокинутись вашому тілу, і я впевнена, що після неї бажання знову повернутись у тепле ліжко та доспати ще хоча б 15 хвилин, не виникатиме. Не менш вагомий фактор, який впливає на те, як ви будете себе почувати протягом дня це – сніданок.  Добре підкріпившись зранку, ви запускаєте метаболізм, отримуєте заряд енергії та велику кількість вітамінів, які так необхідні нам в холодну пору року.

Якщо ми вже почали розмовляти про початок дня, то варто запитати про каву :) . Адже багато хто не уявляє своїх ранків без неї. Чи можна пити каву під час схуднення? Які гарячі напої рекомендовано вживати?

Ранок може бути добрим не тільки в рекламі і не лише завдяки каві. Якщо ви спробуєте змінити ваші ранкові традиції на ті, про які я писала вище, то думаю такої потреби в кофеїні вже не буде. Чи можна каву під час схуднення? Можна, та має значення, яку каву ви полюбляєте і чи багато ви її п’єте. Обирайте лише натуральну каву, її калорійність становить від 2 до 10 ккал на чашку, залежно від сорту, що зовсім небагато. Але додаючи цукор, вершки, сиропи і т.п. ви в рази збільшуєте калорійність. Випивайте не більше двох чашок в день, і тоді кава не впливатиме на процес схуднення. Не відмовляйте собі в задоволенні пити чай, чорний чи зелений або ж можливо фруктовий, адже чай—це завжди хороша ідея.

тренер фото

А як щодо алкоголю? Особливо популярним в холодну пору року є глінтвейн. Наскільки він шкідливий чи, може, навпаки—корисний?

Користь і шкода вина нероздільні. З великою впевненістю можу сказати, що розумне споживання вина в невеликих кількостях не нанесе вам шкоди. Готуйте домашній глінтвейн із сухого вина без цукру, а додаючи мед, корицю, апельсини чи лимони, гвоздику та інші спеції, що вам до вподоби. Такий напій в помірних дозах також є джерелом вітамінів і мікроелементів, і при цьому відмінним антидепресантом.

Чи впливає якось зміна погоди на наш обмін речовин?

Головне в обміні речовин — це харчування. Негативно впливають на обмін речовин в організмі стреси, які винникають в тому числі і від зміни погодних умов, перепаду температури. Кожен організм на такі зміни реагує по-своєму. Якщо він не встиг швидко відрегулювати обмін речовин, то будуть даватися взнаки різні болячки. Важливо передусім стежити за харчуванням. Воно повинне бути раціональним. Надавайте перевагу свіжим натуральним продуктам, слідкуйте за  питтєвим режимом, адже в осінню пору пити хочеться значно менше.

Порадь якусь вправу, якою можна зігрітися навулиці. Наприклад, очікуючи на громадський транспорт :)

Все просто—головне не стійте на місці, ходіть, робіть малоамплітудні присідання, підстрибуйте і пританцьовуйте, потираючи руки, якщо слухаєте музику. Постійно перебуваєте в русі, і тоді холод буде вам не страшний.

Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш взнати термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше