Чи можливо схуднути за 8 тижнів

Любите своє відображення в дзеркалі? Контури своє фігури? Свій гардероб? Я-от не завжди комфортно почуваюся у своєму тілі. Особливо, після цих затяжних свят, під час яких ані відмовити собі в смачненькому, ані набрати зайвого ніяк не хочеться. Про програму схуднення “8 тижнів” спілкуємося із тренером Настею, котра мотивує кинути все і швиденько ставати у планку на хвилину-другу 😉

тренер Ківі Фітнес

Чому люди вирішують худнути? Що може стати стимулом до схуднення?

Більшість людей, які приходять на програму схуднення “8 тижнів” прагнуть освоїти здоровий спосіб життя в повній мірі. Важливим стимулом для схуднення є бажання оздоровитись! Схуднення часто стає супутнім приємним бонусом загального оновлення організму кожної учасниці. Вагомим поштовхом до схуднення є можливість зосередитись на собі і своїх бажаннях. В буденному житті, у вирії подій важко знайти час для себе. А програма просто “вимагає” дбати про себе і прислухатись до своїх бажань!

Чи є якісь протипоказання? Хто не може проходити програму схуднення «8 тижнів»?

Обов’язкові тренування на програмі – це інтервальні аеробно-силові тренування з різноманітним обладнанням. Тренер може адаптувати тренування для кожного клієнта, проте існує ряд протипоказань до такого виду навантаження. Це гострі післяопераційні періоди, грижі і протрузії, пізні стадії варикозу та вагітність. Програму можна проходити персонально і тоді формат тренувань може бути змінений і адаптований до особливостей здоров’я клієнта.

Що таке «фітнес тест» і що саме він вимірює?

Фітнес – тест – це, в першу чергу, самостійне тренування вдома. Це 6 вправ, кожну з яких необхідно виконати 50 разів. Важливо виконувати кожну вправу технічно правильно і швидко, оскільки враховується загальний час виконання тесту. Фітнес-тест вимірює силу та витривалість. Цей тест дозволяє бачити прогрес з дня на день, оскільки час, витрачений на його виконання, поступово зменшується! А отже витривалість зростає. Фітнес-тест є хорошим психологічним інструментом для підтримки мотивації на програмі: дозволяє самостійно тренуватись вдома і помічати результати своєї наполегливої праці 😉 .

Фітнес тренер фото

Яке навантаження передбачає програма?

Програма побудована таким чином, що навантаження зростає поступово, тиждень за тижнем. Основні тренування в клубі – це інтервальні аеробно-силові класи, які орієнтовані на запуск процесу жироспалення
і прискорення обмінних процесів. Усі додаткові тренування доповнюють основний блок тренувань і допомагають учасницям відновитись після тренувань в клубі. Додаткові тренування виконуються вдома по відеоуроках. Якщо говорити про навантаження, то програма є також достатньо інформаційно наповненою. Усі учасниці отримують пакет інформації про основні правила харчування, тренування і спілкування в закритому чаті соцмереж. Також, програма схуднення є психологічно насиченою випробуваннями, мотивацією, контролем та підтримкою зі сторони основного тренера. І ця надзвичайна суміш фізичних випробувань, інформаційної насиченості та психологічного забарвлення робить 8 тижнів перебування на програмі насправді цінними і незабутніми.

Що робити, коли після першого тренування самопочуття погіршується? І чому так може трапитися?

Якщо після першого тренування погіршується самопочуття, то варто обов’язково повідомити про це тренера. Перше тренування, особливо після тривалої перерви, є значним стресом для організму і може спровокувати хронічні симптоми. Тому, рекомендую на першому тренуванні особливо прислухатись до себе і своїх можливостей. Найголовніше правило на програмі: “Не нашкодь!”. Дозвольте організму адаптуватись до змін і досягайте результату поступово, але невблаганно рухайтесь до своєї цілі щодня!

Інтерв’ю підготувала і записала Мар’яна Марчило

#8 тижнів
icon

Оплата і доставка

товарів з нашого інтернет магазину

Детальніше
Postiyni-Kliyenti-icon

Хочеш взнати термін дії свого абонементу?

Зареєструйся та увійди в кабінет

Детальніше